Ajan Elvis Presley

Netflix’ de yakında izleyeceğimiz Agent King isimli animasyon dizisinde ajan rolünde Elvis Presley olacak. Bu animasyon dizisi için gerekli çalışmalar başladı. Fakat şu an yayın tarihi daha belli değil. Eşi Priscilla Presley bu dizinin yaratıcısı ve yapımcısı olarak görev alacak.

Elvis’ in eşi Priscilla, bu animasyon dizisinde Elvis Presley’ in daha önce hiç görmediğimiz yüzüyle karşılaşacağımızı bizlere söylüyor.

Ardından şunları da ekliyor: “Elvis, genç bir çocukken, her zaman süper kahraman olmayı, suçlular ile savaşmayı ve dünyayı kurtarmayı hayal ediyordu. Ajan King bunu yapmasına izin veriyor. ” Sanırım neden daha önce hiç karşılaşmadığımız yüzüyle şimdi karşılaşacağımızı bir nebze de olsa anlamış oluyoruz.

Bir nevi bu animasyon dizisi sayesinde Elvis Presley’ in çocukluk hayali gerçek oluyor da diye biliriz. Eminim ki Elvis Presley böyle bir projede olduğunu görebilseydi çok mutlu olurdu.

Eminim ki hepimiz şu an, sabırsızlıkla bu dizinin yayına girmesini bekliyoruz. Yayın tarihi açıklandığında mutluluk seslerini duyar gibiyim şimdiden.