Ali Atay’ın Yeni Filmi Cinayet Süsü’nün Vizyon Tarihi Değişti!

Kadrosunda Uğur Yücel, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit, Cengiz Bozkurt ve Mehmet Özgür gibi isimlerin yer aldığı Cinayet Süsü filminin vizyon tarihi değişti.

 

Senaryosunu Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit ve Ali Atay’ın kaleme aldığı ve Ali Atay’ın üçüncü kez yönetmen koltuğuna oturduğu Cinayet Süsü filminden Nisan ayında bir teaser paylaşılmıştı. Bu teaser’da filmin 16 Ağustos 2019 tarihinde vizyona gireceği duyurulmuştu. Ancak hem filmin hem de yapım şirketi TAFF’ın sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım ile filmin 25 Ekim 2019’da vizyona gireceği duyuruldu.

 

Limonata(2015) ile Ölümlü Dünya(2018) filmlerinden aldığım tattan dolayı bu filmi de dört gözle bekliyorum. Umarım daha fazla ertelenmez temennileriyle teaser ve filmin konusunu buraya bırakıyorum:

‘’Yılların deneyimine sahip Başkomiser Emin ve ekip arkadaşları, ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli vakayı, polislik tarihindeki en yanlış yöntemlerle çözmeye koyulurlar. Birbiri ardına yaşanan rezillikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen yasak aşk birbirine karışınca herkes çıldırmanın eşiğine gelir. Ortada suç vardır ama suçlu yoktur, cinayet vardır ama katil yoktur!’’