Damla

Anlık Heyecanlarını Kaybetmeyenler İçin Damla’dan Yeni Şarkı “Elim Kaydı”

Damla Durakçay R&B/Pop türündeki yeni teklisi “Elim Kaydı” GTR müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının söz ve müziği kendisine aitken aranje, miks ve gitarlarda Orhun Sevindik eşlik ediyor. “Elim Kaydı”nın renkli video klibinde Alp Kızıltan imzası bulunuyor. Kapak tasarımı Hazal Zorba’ya ait.

Hayatta hepimizin başına gelebilecek, küçük ama anlamlı her hikayeyi renkli bir anlatıma dökmek ilgimi çekiyor. Hepimizin evlerde sıkıştığı ve sıkıldığı bu zamanda, anlık bir fantezi gibi beliren ve dinleyende tatlı bir heyecan bırakan Elim Kaydı, olduğun yerde yavaş yavaş dans etme isteği uyandırıyor.

2017 yılında “Biber” teklisi ile müzik kariyerine başlayan Damla Durakçay’ın yolu 2018 yılında GTR müzik ile kesişti. Sonrasında sırasıyla “Çık Dışarıya Oynayalım” “Meyan” “Rakı İçmek İyi Gelir” şarkıları yayınlandı. Dostlarla bir araya gelip her şeyin üzerinden gelinebileceği temasına dayanan ve klibiyle buram buram İzmir kokan şarkısı “Rakı İçmek İyi Gelir” oldukça ilgi gördü. Aynı yıl Omark ile ortak çalışması “Uçurumlar” müzikseverlerin beğenisine sunuldu. 2020 yılını “Veda” ile tamamlayan Damla yeni yıla yepyeni şarkısı “Elim Kaydı” ile merhaba dedi.

Müzik kolektif duygular bütünlüğü olduğuna inanan Damla verdiği bir röportajda “Önemli olan senin inandığın hikayeyi nasıl anlatmayı seçtiğin” diyerek müzikseverleri heyecanlandıracak yepyeni tarzlarda projelerin de önünü açmış oluyor. Son şarkısındaki yenilikçi tavır da bunu kanıtlıyor. “Elim Kaydı” tüm dijital platformlarda dinleyicisiyle buluşmayı bekliyor. Keyifli dinlemeler.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.