Bağzıları Sessizliğini Bozuyor: “Sadece Biraz Güzelsin”

Alternatif müziğin sevilen gruplarından Bağzıları, “Sadece Biraz Güzelsin” teklisiyle dinleyiciyle buluşuyor. Söz ve müziği Ömer Naldemir, düzenlemesi ise Ömer Naldemir, Ali Sak ortak imzası taşıyan “Sadece Biraz Güzelsin” bugün Sony Music etiketiyle yayında.

Grubun sound olarak yeni bir döneminin ayak seslerini taşıyan “Sadece Biraz Güzelsin”, bu yeni dönemin habercisi olma özelliği taşıyor. Biraz daha elektronik, analog ve alternatif synth pop ögelerini barındırmasıyla dikkat çekecek olan şarkı, grubun kariyerinde müzikal evrimin öncü parçası olarak dikkatleri üzerine çekecek.

Mix’ini Ali Sak, masteringini ise Aras Tüysüz’ün yaptığı şarkının klibi de ilgi çekici. Burcu Karademir yönetmenliğinde çekilen ve stil danışmanlığını Bedirhan Taşçı’nın üstlendiği klipte Bağzıları, sektör hikayelerine de eğlenceli bir bakış sunuyor.

“Sadece Biraz Güzelsin” bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, klibi de BağzılarıVevo kanalından izlenebilir.

Dijital kayıtlarına 2016 yılında başlayan grup 2017 yılında yayınladıkları “Bize Kalsın” albümünde yer alan “Kırmızı Paltolu Kız” ,”Zaten Kırılmış Bir Kızsın” gibi şarkılarıyla müzikseverlerin dikkatini çekmiş 2018 yılında yayınlanan “Gece Lambası” albümleriyle de müzik dünyasında kendilerine sağlam bir yer edinmişlerdi.

Sonrasında “Sizin Olsun Dünyalar”, “Hayaletler” gibi single çalışmalarını hayranlarıyla buluşturan grup şimdi “Sadece Biraz Güzelsin” ile yeniden dijital platformlarda dinleyicilerini bekliyor. Keyifli dinlemeler…


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.