Batuhan Kordel Teşekkür

Batuhan Kordel’in Yeni Teklisi “Teşekkür” Yayında

Dönme şarkısı ve coverları ile dikkatleri çeken Batuhan Kordel, “Teşekkür” adlı yeni şarkısını yayınladı.

“Dönme”, ardından “Sıcak Şarap” ve “Aşkın En Güzel Hali” şarkılarını yayınlayan Batuhan Kordel, tüm dünya için zor geçen pandemi sürecinde önce Yeditepe Üniversitesindeki Elektrik ve Elektronik Mühendisliği eğitimini tamamladı. Mezuniyetinin hemen ardından yakın zamanda çıkaracağı yeni albümüne odaklandı.  

Bağımsız olarak yayınladığı 3 tekli çalışmasının ardından, hatırı sayılır bir kitle edinen genç müzisyen; yine  kendi yapımcılığı ile bağımsız yayınlayacağı yeni albümünün kayıtları için Harem’s Sound Stüdyoları ile çalışmaya başladı.

Genç sanatçı; dinleyicileri ile beraber büyüyen hikâyesinde, yeni albümünün heyecanını yaşarken, sosyal medyanın gücüne inanmakta, dijital platformlarda ve Youtube kanalında şarkılarını yayınlamakta.

Bunun dışında albüm sonrası ekibi ile planladığı konserleri pandemi kaynaklı ertelenmek zorunda kalınca, zaman zaman yaptığı Twitch, Discord ve Instagram hesaplarından açtığı yayınlarla takipçileri ile buluşmaya devam etmekte.

Batuhan Kordel’in daha önce yayınladığı şarkıları gibi yine söz ve müziği kendine ait olan, Kasım ayı sonunda yayınlanan şarkısı “Teşekkür”, Youtube ve birçok dijital platformda sizlerle.

Her şeyden “bağımsız”, her şey için “TEŞEKKÜR” ederiz.

Künye:

Söz/Müzik: Batuhan Kordel
Müzik Prodüksiyon/Stüdyo: HaremS           
Düzenleme/Mix: Efe Demiryoğuran 
Kayıt: Mert Yüksel
Mastering: Evren Arkman
Çeliktelli Gitar/Perküsyon: Caner Güneysu
Elektrik Gitar: Erim Arkman
Bas Gitar: Efe Demiryoğuran
Viyolonsel: Timur Atasever
Kapak Görseli: Elif Çipan                   
Lirik Video Düzenleme: Ilgın Nehir Günay