Bir Onur Ünlü Dizisi: Beş Kardeş

Leyla ile Mecnun dizisi ile bildiğimiz Onur Ünlü’nün bu sefer başka dizisiyle beraberiz. Bu dizide en az Leyla ile Mecnun kadar güzel ve etkileyici.

Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz isimli beş kardeş depremde anne ve babasını kaybettikten sonra birbirlerine sıkı sıkıya tutunmaya çalışan 5 kardeş. Bu 5 kardeş arasında en büyükleri olan Sait, onlara bir nevi babalık yapmaktadır. Onları her şeyden koruyup kollar.

Birbirlerine böylesine sıkı sıkıya bağlı 5 kardeş hiçbir zaman birbirlerinden ayrı kalmayı düşünmezler, düşünmek istemezler. Taa ki o gün gelene kadar. En büyükleri olan Sait, bir gün evlenmeye karar verir. Kardeşleri bunu öğrendiklerinde abilerinden ayrı kalmak istemezler. Sait ise kararının arkasındadır.

Sait bu problemle uğraşırken bir de büyük aşkı olan Fahriye çıkagelir. Sait iki kadın arasında gel gitler yaşar. Diğer kardeşleri de tabii ki de rahat durmazlar ve başlarını belaya sokarlar. Onlar kendi dertlerinin içinde, Sait kendi derdinin içerisinde savrulup gider.

Bu güzel dizide kardeşlik bağının, ailenin, arkadaşlığın ve aşkın değerini bir kez daha anlayacağız. Şimdiden keyifli izlemeler. 🙂