Gökhan Türkmen’den Yeni Albüm Müjdesi

Gökhan Türkmen“7” adlı yedinci stüdyo albümünün 4 Haziran’da tüm dijital platformlarda yer alacağını açıkladı. Pandemiye rağmen durmaksızın üretmeye devam eden Gökhan Türkmen’in  #iyiyaşa mottosuyla yol aldığı, yedi parçadan oluşan ve enternasyonal sounda sahip disko funk albümü, ev ortamında titizlikle üretildi. Daha önce Taş, Dene / Yaşamak İstemem, Seviyorum Sevmiyorum / Personal Jesus gibi yapımlarıyla dikkat çeken Gökhan Türkmen’in ezber bozacak albümü için geri sayım başladı.

Türkmen Yeni Albümden “Falan Filan” Şarkısını İlk Defa 19 Mayıs Özel Dijital Konserinde Seslendirdi

Zorlu PSM sahnesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel gerçekleştirilen konserde Gökhan Türkmen eski şarkılarına yer verirken izleyicilere sürpriz yaparak 4 Haziran’da yayınlanacak “7” adlı albümünden “Falan Filan” şarkısını ilk defa sahnede söyledi.  Genco Arı’nın yanı sıra müzik dünyasının değerli isimlerinden bass gitarist Feryin Kaya ve trompet sanatçısı Serkan Emre Çiftçi’nin de sahnede eşlik eşlik ettiği konserde, sanatın ve müziğin nahifliği ile Ata’yı minnet, saygı ve sevgiyle andılar. Gökhan Türkmen, 19 Mayıs ruhunu coşkuyla yaşatırken yeni projesinin heyecanını da yaşayan Türkmen, dünyanın yaşadığı bu zorlu süreçte dinleyicilere #iyiyasa mottosuyla seslenmeyi bekliyor.

Yeni albümü heyecanla beklerken Gökhan Türkmen ile son yayınladığı “Romantik” albümü üzerine gerçekleştirdiğimiz özel röportajı da sitemizde okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir