Hangi Game Of Thrones Karakterisin?

Öncelikle En Çok Sevdiğin Rengi Öğrenerek Başlayalım.

Hangi Mevsimin İnsanısın?

Senin İçin Hangisi Daha Önemli?

Birisi Çok Sevdiğin Birini Öldürdü. Ondan Nasıl Bir İntikam Alırsın?

Demir Taht Senin İçin Ne İfade Ediyor?

Favori Hanedan Sözün Hangisi?

En Sevdiğin Game Of Thrones Karakteri Hangisidir?

Hangi Game Of Thrones Karakterisin?
Melisandre!

Kırmızı senin rengin. Kırmızı renge bayılıyorsun. Dış görünüşüne de ayrıca çok önem veriyorsun. Bunun yanında dinine çok düşkün bir insansın. Herkese güvenip her şeyi onlarla paylaşmıyorsun. Kara kutu gibisin. Bu gizli yönün herkeste merak uyandırıyor. Sezgileri çok güçlü olan birisisin.
Daenerys Targeryen!

Ürkek ve uysal görüntünün altında aslında güçlü ve cesaretli biri yatıyor. Bu karşılaştığın olaylarda verdiğin cesurca mücadelelerle ortaya çıkıyor. Çok hırslı bir kişisin. Bu da senin liderlik özelliğini gözler önüne seriyor. Sevdiğin kişilere çok fazla değer veriyorsun. Onlar için canını bile verirsin. Çok şefkatlisin. Bu özelliğin hiç bir zaman adaletli davranmanı engellemiyor.
Jon Snow!

Sessiz sakin bir yapıya sahipsin. Aile ve kardeşlik kavramlarına çok değer veriyorsun. Sessiz sakin bir yapının olmasının yanında dürüstsünde. Yalan söylemeyi hiç sevmiyorsun. Çok düşüncelisin. İnsanları kırmamaya çok önem veriyorsun. Liderlik özelliğin çok ön planda ama bu lider adaletli ve hoşgörülü bir lider.
Sansa Stark!

Çok duygusal ve kırılgansın. Çokta safsın. Bazen bu saflığın yüzünden insanlar seni kullanıyorlar. Buna asla izin verme! Edebiyatı ve müziği çok seviyorsun. Senin için vazgeçilmez şeylerden bir tanesi bunlar. Bunun yanında çok romantik bir kişiliğe sahipsin. Adeta bir aşk perisisin.
Arya Stark!

Çok asi birisisin. Söz dinlemiyorsun. Kimse senin özgürlüğünü kısıtlayamıyor. Çünkü özgürlüğüne çok fazla düşkünsün. Bunun yanında çok yeteneklisin. Bu yeteneklerin insanlarda hayranlık uyandırıyor. Hızlı ve çeviksin. Birçok konuda atılgan yapınla ön plana çıkıyorsun.

Sonucunu paylaş: