İlginizi Çekebilecek 5 İnternet Sitesi

Bu yazımızda müzikten, kitaba, sinemaya pek çok alanda ilginizi çekebilecek internet sitelerini bir araya getirdik. İyi okumalar.

1. whatismymovie.com

Aklınıza bir film geldi ama adını hatırlamıyorsunuz işte bu siteye film hakkında aklınıza gelen bilgileri yazın ve site size aradığınız filmin hangisi olduğunu söylesin.

2. whichbook.net

Bu site sizlere kriterlerinize uygun olarak kitap seçmenize yardımcı oluyor. Aradığınız kitapta seçtiğiniz genel kriterlere ek olarak karakterin cinsiyetini, yaşını sınırlayabiliyor; hikayenin genel temasını seçebiliyor ve hikayenin yaşandığı ülkeyi bir dünya haritası üzerinden de işaretleyebiliyorsunuz.

3. reddit.musicplayer.io

Sürekli aynı şarkıları dinlemekten sıkıldınız mı? Yeni şarkılar keşfetmenizi sağlayan bu sitede Reddit platformu üzerinde paylaşılan müzikler kategorilere göre listeleyip dinleyebileceğiniz bir site.

4. outsidesimulator.com

Site sizlere dünyanın herhangi bir yerini seçtiğinizde orada yürüyüş yapmanızı sağlıyor. Oturduğunuz yerden, bir tıkla Toronto’da, Berlin’de olabilirsiniz.

5. localingual.com

Dünya haritası üzerinde, seçtiğiniz konumlardaki farklı dil ve aksanlarda konuşan insanların ses kayıtlarını dinleyebildiğin bir site.