Kaan Boşnak

Kaan Boşnak’tan Yeni Yıl Öncesi Sürpriz Şarkı: “Barbar”

Şarkıları ile milyonların beğenisini toplayan Kaan Boşnak, yeni yılı yeni şarkısı Barbar ile karşılıyor.

Bugün Sony Music etiketiyle yayınlanan Barbar şarkısının söz, beste ve düzenlemesi Kaan Boşnak imzası taşıyor. Parçanın mix çalışması Mert Medeni, mastering Turgay Yıkılmaz tarafından gerçekleştirildi.

Kaan Boşnak, Dinle Beni Bi, Bırakma Kendini, Benimle Kayboldun gibi sevilen şarkılarını andıran ancak R&B hissiyatı taşıyan yeni teklisiyle yine dikkatleri üzerine çekecek.

Kaan Boşnak’ın Barbar teklisi 25 Aralık tarihinden itibaren tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, şarkının lyric videosu Sony Music Youtube kanalında yayında.

“BARBAR” ŞARKI SÖZLERİ

Yolunuzdan geçmem

Ben bu boku para versen içmem

Dalgalarım derindir dalarım vazgeçmem

Gülüşün bana oksijen göremezsem deliricem

Bebeğim gel bana sokul

Sana aşktan söz edicem

Gel güzelim bana gelsen

Doğruyu yanlışı bulsam

Ya da gönlüne asker gönderip barbar devletler kursam

Bu dünya bomboş hiçbir şeye üzülme değmez

Ne yaparsan yap kalbin değişmez

O da hepten sana özel göremesin onu kimseler

Bana zaten ulaşamaz anca bok atıp seyreder

Geçtiğim yerlerden fışkırdı ağaçlar çölün ortasındaki Nil gibi

Öyle ki sen anladın kalbimi ağırladın

Ben de hiç düşünmeden sevdim seni

Kaan Boşnak Kimdir?

1992 doğumlu sanatçı Nick Cave, Erkin Koray, Kesmeşeker gibi müzisyenlerden etkilenerek müzik kariyerine başlamıştır. 2011 yılında Engin Sevik ile birlikte Yüzyüzeyken Konuşuruz” grubunu kurdular. Evde akustik gitar eşliğinde çalıp söyledikleri videolar internette büyük ilgi gördü. Grubun ilk albümü “Evdekilere Selam” 2013 yılında yayınlandı. Bu albümle geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Yüzyüzeyken Konuşuruz bağımsız müzik gruplarının önde gelen isimlerinden biri haline geldi.

Diğer albümleri Otoban Sıcağı 2014 yılında Akustik Travma 2018 yılında yayınlandı. Bu yıllar içinde çıkardıkları tekliler ile de grup oldukça sevildi. 46. Altın Kelebek ödüllerinde Yılın Grubu ödülünü kazandılar.

Kaan Boşnak kurucusu olduğu Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun yanı sıra kendi ismiyle yayınladığı şarkılar ile de hayranlarının beğenisini kazandı. 2017 yılından beri kendi şarkılarını da solo çalışmalar şeklinde yayınlayan Kaan Boşnak 2020 yılı içinde Bırakma Kendini, Bebeğim ve Seni Buldum ya isimli single çalışmaları ile müzikseverleri yalnız bırakmazken yılın son teklisi “Barbar” oldu.

Sitemizden “Yüzyüzeyken Konuşuruz’u Ne kadar İyi Tanıyorsun Testini” de ziyaret edebilirsiniz.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.