Küçük Ama Gizemli Bir Kasaba: Riverdale

Riverdale isimli dizi günümüzü çok iyi bir şekilde yansıtmasıyla şu sıralar çok popüler.

Küçük bir kasaba olan Riverdale’de bir gün Jason Blossom isimli bir genç nehirde boğulmuş şekilde bulunur. Artık o küçük kasaba sırlarla dolu bir kasabaya dönmüştür. Bu sırada kasabaya Veronica Lodge isimli bir geç kız ailesiyle beraber taşınır.

Taşınmasının ardından okulda Archie ve Betty ile arkadaşlık kurar. Betty Archie’den hoşlandığı için Veronica’nın bu arkadaşlığından rahatsızlık duyar. Her şey tam da Betty’nin korktuğu gibi olmuştur. Veronica ve Archie yakınlaşmaya başlamıştır.

Betty bu durumu belli bir süre sonra kabullenir ve aralarına Jughead’ın isimli bir genç daha katılır. Bu seferde Betty ve Jughead arasında yakınlaşma olur. Betty aradığını Jughead’da bulmuştur.

Bu dörtlü takım bir yandan da Jason’un ölümünü araştırmaya başlarlar. Bu araştırmaları her geçen gün daha fazla artmaktadır. Gün geçtikçe araştırmalarına yeni gizemli olaylar da eklenir. Bu güçlü takımın pes etmeye hiç niyeti yoktur. Ve sonuna kadar giderler.

Dizideki sırlar bitmek bilmiyor. Şaşırdığınız, yok artık dediğiniz anlar bolca oluyor. Dizinin hem gündelik hayatı anlatması hem de sırlarla dolu olması ilginizi hayli çekecektir.

Keyifli izlemeler. 🙂