La Casa De Papel 3.Sezon SPOILERSIZ İnceleme

La Casa De Papel’in 3.sezon incelemesiyle karşınızdayız.

La Casa De Papel’in 8 bölümden oluşan 3.sezonu tüm bölümleriyle 19 Temmuz 2019 tarihinde Netflix üzerinden yayınlandı.

2.Sezonda Final Yapmıştı

Bir grup insanın “Profesör” takma isimli kişi tarafından bir araya getirilerek bir darphane soygunu planlanmasını anlatan bu dizi aslında 2.sezonda final yapmıştı fakat diziye gösterilen yoğun ilgiden dolayı ilerleyen süreçlerde devam kararı alınarak geçtiğimiz günlerde 3.sezonunu izleyicilerin beğenisine sundu.

Dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda senaristi olan Alex Pina’ya 3.sezonda Alvaro Morte,Ursula Corbero,Miguel Herran ve Jaime Lorente Lopez gibi oyuncular başta olmak üzere birçok ünlü oyuncu eşlik ediyor. 2.sezonu mutlu sonla biten dizide yeni sezonda Rio’nun tutuklanması ve işkence görmesi sebebiyle ekip yeni üyeleriyle de birlikte tekrardan toplanıyor ve bunun etrafında gelişen yeni bir soygun planı izleyicilerin karşısına sunuluyor.

Dizinin beklentilerin üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Kendi doğasından bir şey kaybetmemiş ve bir sonraki bölümü merak ettiren yapısıyla bizlere sunulmaya devam etmiş. Aksiyon içeren yapısından bir şey kaybetmemiş ve sizi ilk 2 sezonda olduğu gibi ekrana bağlamaya devam ediyor.

Yazımın sonuna doğru da size bir mutlu haber verme ihtiyacı hissettim. Sezon finali bölümüyle dizi 4.sezona yeşil ışık yakmış gibi duruyor. Resmi bir açıklama gelmese de dizinin devam etmesinin yüksek bir ihtimal olduğunu söyleyebilirim.