Melek Mosso’dan 3 Şarkıda ‘Bir Ayrılık Hikayesi’

Kendine has tarzı ve vokaliyle son dönemde müzik dünyasının en popüler kadın yorumcularından biri olmayı başaran Melek Mosso, ‘bir ayrılık hikayesini anlattım’ dediği ‘Sonrası Kalır‘ adlı 3 şarkılık EP’sini ‘Genco Ari‘ prodüktörlüğünde yayınladı. Edip Cansever’in aynı adlı şiirinden ismini alan mini albüm ana fikrini, şiirin ”Ne kalır benden geriye, benden sonrası kalır. Asıl bu kalır.” dizelerinden alıyor.

Arka arkaya dinlendiğinde bir ayrılık hikayesini anlatan ve 3 şarkıdan oluşan EP’nin ilk olarak çıkış şarkısı olan ‘Kızgınım’ yayınlandı. Ardından ‘Ağlarsam’ ve ‘Gel Desem de Gelme’ ile arka arkaya 3 hafta boyunca bizi yepyeni şarkılarla buluşturan Melek Mosso, bu şarkılara birbirine bağlı hikayelerle çektiği kliplerle de çok konuşuldu. Mini albümün son şarkısı olan ‘Gel Desem de Gelme’ şarkısının sözlerini daha önceden birlikte çıkardıkları ‘Yalan’ isimli single çalışmasından tanıdığımız Aras yazdı. Farklı tarzıyla dinleyecide derin hisler uyandıran Aras son şarkıda Melek Mosso’nun bu güzel albümünde sesiyle de bizlerle buluştu. Kısa film tadında çekilen, sürpriz konuk oyuncuların rol aldığı kliplerin yönetmenliğini ‘Selin Özdemir’ yaptı. PiuSound etiketiyle çıkan EP’yi tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

İlk olarak kendi tarzıyla yeniden yorumladığı cover şarkılarla ismini duyduğumuz Melek Mosso, sonrasında yayınladığı özgün şarkılar ve albümlerle sektördeki uzun soluklu yolculuğuna iddialı işlerle devam ediyor.

EP’nin ilk şarkısı Kızgınım:

Ağlarsam:

Gel Desem de Gelme: