Murathan Mungan Şarkıları Senfonik Konser İle Vadi Açıkhava Sahnesinde

Maskeli Balo, Telli Telli, Eskiden, Çember, Fırtına, Ağır Kapı, Nilüfer, Olmasa Mektubun, Aşk Yeniden gibi ezbere bilinen  Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle Turkcell Vadi Açıkhava’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

BOL STARLI BİR KADRO

Başak Gümülcinelioğlu, Ceylan Ertem, Demet Sağıroğlu, Pelin Akil, Tansel Öngel ve Uraz Kaygılaroğlu’nun solo ve düetlerle müzikseverlere  keyifli anlar yaşatacakları konserde  sanatçılara Alper Kömürcü yönetiminde 30 kişilik İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

Murathan Mungan’ın imzasını taşıyan şarkıların senfonik aranjmanları aynı zamanda projenin müzik direktörü de olan Alper Kömürcü’ye ait.

Klasikle popu birleştiren proje; daha önce Senfonik Şebnem Ferah, Senfonik İbrahim Tatlıses, Broadway’den İstanbul’a Müzikaller, Senfonik Divalar-Nilüfer gibi çok ilgi gören projelere imza atan Nurcan Karaca’ya ait.

19 Ekim 2021 tarihinde Turkcell Vadi Açıkhava Sahnesinde gerçekleşecek konsere Covid19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda seyirci alınacak. Biletlere biletix.com sitesinden veya gişelerden ulaşılabilir. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir