Serenad Bayraktar’dan Bir Yaz Şarkısı: “Kolay Gelir”

Serenad Bayraktar’ın yeni teklisi “Kolay Gelir” GTR Müzik etiketiyletüm dijital platformlarda yerini aldı. 

“Kolay Gelir”in söz ve Müziği Serenad Bayraktar’a ait olurken, düzenlemesi ise Genco Arı imzası taşıyor. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan “Kabul Ettim” ve “Hissediyorum” şarkılarının ardından Amsterdam İstanbul hattında durmaksızın üretmeye devam eden trompet sanatçısı Serenad Bayraktar, pandemi ile hasret kalınan enerjiyi dinleyicilere aktarmayı hedefliyor. Disco tarzındaki şarkı, yazın tazeliğini, güneşin sıcaklığını, denizin ferahlığını hissettirecek ve ruhlara ferahlık verecek.  Şarkının son derece renkli ve keyifli görüntülerden oluşan video klibi Murat Joker yönetmenliğinde çekildi.

Serenad Bayraktar Kimdir?

Serenad Bayraktar, müzisyen bir ailede büyüdü. Müzikal hayatına küçük yaşta TRT çocuk korosunda başladı. Hollanda’nın Rotterdam kentinde bulunan Codarts Universitesi’nde müzik yolculuğuna trompet eğitimi ile devam eden müzisyenin birçok ulusal ve uluslararası yarışmada birincilik ödülleri ve dereceleri buluyor. 2020 yılından itibaren Genco Arı ile projeler yapmaya başlayan ve halen Rotterdam’da yaşayan Serenad, trompet ve ses eğitimine devam etmektedir. 

Serenad Bayraktar’ı daha yakından tanımak için kendisi ile Absurdizi’ye özel olarak gerçekleştirdiğimiz röportajımızı okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir