Serenad Bayraktar’ın İlk Teklisi “Kabul Ettim” Yayında

Başarılı trompet sanatçısı Serenad Bayraktar’ın ilk şarkısı “Kabul Ettim”, GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Alternatif Türk pop tarzındaki eğlenceli parça bir o kadar da dramatik bir müzikal alt yapıyla dinleyiciye keyifli bir ahenk sunuyor. 22 Ocak’ta yayınlanan “Kabul Ettim” şarkısının söz ve müziği Serenad’a düzenlemesi ve prodüktörlüğü ise Genco Arı’ya ait. Prodüksiyonda Burcu Kaytmaz Arı’nın katkılarıyla tamamlanan şarkıda aşkla gelen her tecrübeyi pozitif bir bakış açısıyla karşılamanın önemi vurgulanıyor. 

Evrenin bana sunduğu her şeyi kabul ediyorum

Serenad Bayraktar

“Kabul Ettim” şarkısının klibi Youtube üzerinden yayınlandı. Kazım Yıldırım yönetmenliğinde Düzce’de bir villada çekilen klipte Serenad’ın doğallığı dikkat çekerken, “Kabul Ettim” keyif ve drama kavramlarıyla görsel olarak şarkıyı bütünlüyor. Mutlu bir çiftin tartışmasıyla evi terk eden eşin ardından üzüntü yaşayan bir kadının, bilinçli seçimleriyle eşiyle tekrar mutluluğu yakalamasını anlatıyor. İlişkilerde bireysel pozitif seçimlerin önemi vurgulanırken farkındalıklı bireylerin birbirlerini her yönleriyle kabul etmesiyle ilişkinin ulaşabileceği mutluluğa vurgu yapılıyor. 

Kabul Ettim Şarkı Sözleri

Çaresi yok boş durmana, kaçacaksan yer arama
Sorgularım bitmez bu sabah
Gözlerinden hiç düşmüyor, sorunların hiç bitmiyor
Sana sorsan çoktan geçiyor

Yerime koysa birini, bulur mu benim gibi seveni?
Onun için çarpan kalbi hiç görmüyor
Rüyalarından gideni isteme yine dönmez geri
Bu defa son olsun bu sevgi

Hatalarından korkma bu defa sen dön geri
Ama istemeden kırdın sen kalbimi
Zamanı bekleyerek değiştirme kendini
Bil ki böyle kabul ettim ben seni

Söz-Müzik: Serenad Bayraktar

“Evrenin bana sunduğu her şeyi kabul ediyorum” diyen Serenad Bayraktar, müzisyen bir ailede büyüdü. Müzikal hayatına küçük yaşta TRT çocuk korosunda başladı. Hollanda’nın Rotterdam kentinde bulunan Codarts Universitesi’nde müzik yolculuğuna trompet eğitimi ile devam eden müzisyenin birçok ulusal ve uluslararası yarışmada birincilik ödülleri ve dereceleri buluyor. 2020 yılından itibaren Genco Arı ile projeler yapmaya başlayan ve halen Rotterdam’da yaşayan Serenad, trompet ve ses eğitimine devam etmektedir.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.