Sons Of Anarchy

Sons Of Anarchy benim için Mc ve anarşiden çok aile ve sevgi kavramları üzerine kurulu bir dizi. Sevginin her zaman sağlıklı olmadığını ve gerçekten can yakabileceğini bu dizi çok iyi öğretir. Kulüp üyelerinin birbirlerinin arkalarını kollamalarını ve birbirleri için feda ettiklerini, bir kadının ailesini korumak adına neler yapacağını ve en önemlisi de iyi için çabalarken etrafın nasıl yanıp kül olduğuna şahit olacaksınız. İzlerken aralarında, onlardan biri olduğunuzu hissedeceksiniz. Dizi tam yedi sezon ve her bölümü gerçekten aksiyon dolu, belki izlerken gerilmekten sıkılabilirsiniz. Çünkü bende soymaktan dudak bırakmamıştır.

Sadece anarşi, motor üzerinden ele alır ön yargıyla yaklaşırsanız asla içine giremezsiniz. Eğer bu diziyi izlemeye başladığınızda ruhunuzda bir kıpırdanma olmuyorsa o dakikadan, o saniyeden itibaren diziyi kapatın. Bu dizi size göre değil demektir. Vaktinizi boşa harcamayın.

Bu dizi bu zamana kadar izlemiş ya da izleyecek olanlarınız arasında belki en anlamlısı olabilir. Eğer hissedebilirseniz, eğer gerçekten bir ruhunuz varsa size mutlaka ama mutlaka bir şeyler hissettirecek. Bu hırs da olabilir, isyan da olabilir, özlem de olabilir. 

Dizi bazılarının hayatına bir örnek teşkil edebilir; düştüğünüz bataklıktan çıkmak için tüm gücünüzle çırpındıkça bataklık sizi içine daha da çeker, düşmüşsündür bir kere. İçinizdeki müzmin tamamlanmamışlık hissi, sevdiklerinizin bir bir gidişiyle iliklerinize kadar işlemeye başlar.

Ayrıca dizi de efsane şarkılar yer alıyor. Olay döngüsü şarkılar ile harika işlenmiş.