After Life

After Life’ın Üçüncü Sezon Çekimleri Başladı!

Netflix’te yayınlanan After Life dizisinin üçüncü sezon çekimleri başladı. Bu müjdeli haberi dizinin başrol oyuncusu Ricky Gervais Twitter hesabından paylaştı.

After Life

Sevilen Netflix dizisi After Life, 2019 yılında ilk sezonuyla seyirci karşısına çıkmıştı. Başrolde ofansif mizah stand-up gösterileriyle bilinen Ricky Gervais’in yanı sıra Kerry Godliman, Tom Basden, Penelope Wilton ve Mandeep Dhilion gibi sevilen isimler de yer alıyor.

Hikayenin konusunda Netflix dizilerine göre farklılık barındıran diyaloglar bulunuyor; mükemmel giden hayatının eşinin ölümüyle sarsılması, Tony’nin hayata dair bakış açısını sorgulamasına sebep oluyor. Eşinin bıraktığı videoları izleyen ve neredeyse sadece onun taleplerini yerine getirmek için yaşayan Tony, eşinin mezarına her gittiğinde karşılaştığı Anne ile konuşmaları üzerine ölümün ne anlama geldiğini iyice sorgulamaya başlıyor. Drama-komedi türünde başarılı bir yapım olan After Life, eşinin kaybından sonra insanlara sadece içinden geldiği gibi davranmaya başlayan ve gönül rahatlığıyla ölmeyi bekleyen Tony’nin kimi zaman güldüren kimi zaman hüzünlendiren hikayesine odaklanıyor.

İlk sezonun Mart 2019, ikinci sezonun ise Nisan 2020’de çıkmasının ardından Ricky Gervais geçtiğimiz günlerde dizinin senaryosunu paylaşarak “repliklerimi öğrensem iyi olur” notu eklemiş ve çekimler için 19 Nisan tarihini göstermişti. Bugün yaptığı bir başka paylaşımla, setten fotoğraf paylaşarak “başlıyor!” mesajı verdi.

Gelen paylaşımların ardından, dizinin üçüncü sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Yapım tarafından açıklanan kesin bir bilgi yokken, tahminler dizinin yaz aylarında Netflix’te yayınlanacağı yönünde.