Ceren Gündoğdu’dan “Dert Bizim Kime Ne Akustik”

Ceren Gündoğdu son dönemin en sevilen seslerinden biri. Söz ve müzikleri kendine ait şarkılarının naifliği, sesinin berraklığı ile pek çok müzikseverin çalışmalarını heyecanla beklediği sanatçı son albümünde yer alan “Dert Bizim Kime Ne” parçasının akustik versiyonunu yayınladı.

Sözlerinde ince bir isyan, müziğinde eskilerden tanıdık bir ses barındıran şarkı albümdeki haliyle de dinleyicilerinden tam not almıştı. Ceren Gündoğdu bu kez şarkıya piyanosunun akustik tınılarını da ekliyor. Üstelik Cafer Nazlıbaş tarafından çalınan kabak kemane şarkıya topraklarımızdan gelen bir içtenlik veriyor. İllistürasyon sanatçısı Nagihan Özkar “Dert Bizim Kime Ne”ye özel bir tasarımla şarkıyı ruhuna uygun şekilde renklendirdi.

“Dert Bizim Kime Ne (Akustik)” Berkay Temel’in görüntü yönetmenliğinde çekilen sonbahar temalı klip ile birlikte yayınlandı. Şarkı tüm dijital platformlarda dinleyicisini bekliyor. Ceren Gündoğdu dinleyenlerden şarkıyı kapalı gözlerle dinlemelerini istiyor. Öyleyse kapatın gözlerinizi ve şarkının sizi sürükleyeceği dünyaya bir adım atın. Keyifli dinlemeler.

Karantina döneminde de üretmeye devam eden sanatçı kasım ayında “Dünya bize gül bahçesi vaad etmiyor ama birbirini iyi tanıyan, birbirine derinden bağlı iki kişi arasındaki muhabbet gül bahçelerinden de güzel. O muhabbete her daim sahip çıkabilmemiz dileğiyle.” notunu paylaşarak  “Dünyada İkimiz” teklisini klibiyle birlikte müzikseverlerin beğenisine sunmuştu.

“Dert Bizim Kime Ne” parçasının da içinde bulunduğu 7 şarkılık ilk stüdyo albümü “Kapalı Gözlerle”yi mart ayında yayınlamıştı. Albümün detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir