Nisan Ayında Netflix’te Bizi Neler Bekliyor?

Martın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Mart bu yıl gerçekten kapıdan baktırıp kazma kürek yaktırdı. Bu zor günleri kitaplarla, filmlerle, dizilerle, ailemizle beraber vakit geçirerek atlatmaya çalışıyoruz. Film ve dizi izleyebilmek için çoğumuz netflixi kullanıyoruz. Netflix’te gelin bakalım nisan ayında bizi neler bekliyor.

1.La Casa De Papel

Hepimizin profesörün zekasına hayran kaldığımız bir diziydi La Casa De Papel. Şimdiye kadar 3 sezonu yayınlandı. Çok yakında yani 3 nisanda da 4. sezonu bizlerle birlikte olacak. Şimdiden La Casa De Papel hayranlarına duyrulur.

2. Yüksek Dozda Bir Skandal

Yüksek Dozda Bir Skandal, mini bir dizi niteliğinde 1 nisanda seyirciyle buluşacak. İki narkotik laboratuvarı kimyagerinin şaşırtıcı suçları, bir eyaletin yargı sistemini felç eder. Bu sırada da avukatlar, yetkililer ve mahkûmlar için adaletin tanımı bulanıklaşmaktadır. Merak uyandıran bir diziye benziyor bence bir bakın derim.

3. Öğrenci Ofisi

Paris’in en fakir bölgelerinden birinde bir rehberlik öğretmeni, hem özel sorunlarıyla uğraşır hem de kendini dezavantajlı öğrencilerle çalışmaya adar. İdeal öğretmen tipini bu filmde görüyoruz . 10 nisan tarihinde izleyicisiyle buluşuyor.

4. Öteki Taraf

Öteki Taraf bir Türk filmi. 10 nisanda netflixte izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli paylaşıyor. Eski sevgilisinden bir iş teklifi alan bir adam ve sevgilisi sonuçlarını tahmin edemeyecekleri bir yola giriyorlar. Gerilim tarafı da baskın bir film. Gerilim severlere duyrulur.

5. Morgan Freeman ile İnancın Hikâyesi

Morgan Freeman, insanlık tarihinde dinin rolünü, inançlarımızın bizi birbirimize nasıl bağladığını ve hayata dair diğer zorlu soruların olası yanıtlarını arıyor. Belgesel niteliğinde olan bu dizinin 3. sezonu 22 nisanda bizlerle beraber olacak. Bu diziyi severlere duyrulur.

Bunlar benim aralarından seçimlerimdi. Geri kalanlara aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dilerim. #EvdeKal