Tekrardan Merhaba Élite!

         Netflix’in önde gelen izlenme sayısı ile diğer gençlik dizilerine ve aynı zamanda filmlerine açık ara fark atan ‘Elite’ dizisinin 3. Sezonu 13 Mart’da yayında!

‘’The kids are coming’’ kısa fragmanı ile sevenlerine büyük bir haber vermişti Elite.

2. sezonda ne mi olmuştu?

        Samuel kendini ölü bir şekilde gösterip Marina‘yı abisinin öldürmediğini kanıtlamış aynı zamanda Polo ve Carla’yı yakalamıştı. Guzman ile o soğuk dağları sonunda eritmişti.

        Polo ve Carla yakalanmıştı ama herkesin son anda fark ettiği bir konu vardı. Cayetana kupayı evine saklamıştı. Dizinin sezon finalinde Carla ve Polo okula gelmişti yani kanıt olmadığından dolayı serbest kalmışlardı.


 Ander ve Omar ilişkisi darbe almıştı. Cayetana‘nın yaptığı fedakarlık ve bir o kadar risk ile Polo ile olan ilişkisini bir adım daha ileriye taşımıştı. Bu şimdilik mini bir kısa özetimiz olsun.

3. sezonda bizi neler bekliyor?

Öncelikle diziye yeni katılmış 2 isim var. Set ve portre çekimine bakacak olursak birisi Nadia‘dan hoşlanıyor. Guzman‘ın bir diğer azılı düşmanı çoktan belli oldu bile! Bir ihtimal Omar’ın da.

   
   Bir diğeri ise hepimizin sevgilisi, her erkeğin güzelliğine hayran olduğu Carla ile beraber. Aralarında bir lişki olmayabilir fakat set fotoğraflarına bakacak olursak ikisi bir hayli yakın. Asıl en önemli konu, bu iki yeni oyuncunun diziye nasıl dahil olmuş olması. Bu hayli merak konusu çünkü, senarist ne kadar diziye güzel bir şekilde dahil ederse izleyiciler bir o kadar beğenir. Fakat Rebeca’nın diziye katılışı herkes tarafından en az 10 üzerinden 9 puanı çoktan hak etti. 
  
       Samuel’in yeni görevi belli oldu: ‘Kupayı bul’ Polo’nun fakir ama gururlu hizmetçi ablamız kupayı ele verir ve ya Samuel’e karşı koyabilir mi?

        Çocukluktan beri olan bu güzel arkadaşlık ‘’Polo,  Ander ve Guzman’’ nasıl bir rol alacak?
Polo zaten kadro dışı olmuş ve Guzma’nın nefretini kazanmış. Guzman, bunu bildiği halde söylemeyen Ander’i affedicek mi, yoksa bu arkadaşlığı bitirecek mi? Bence bitirmeli.

        Peki ya Rebeca? Samuel’e olan aşkını söyleyecek mi? Samuel tekrardan eğer bir amaç uğruna cazibesini, yakışıklılığını kullanırsa Rebeca sanırım bir adım atamaz. Ah be Rebeca sen ne çile çektin.

       Gelelim  bizim biriciğimiz  Omar’a. Baskı altından çıkınca özgürlüğün daniskasını yaşayan bu abimiz Ander’in canını bir hayli sıkmıştı. Klişe iki yol var; ya Ander ile arayı düzeltir yola devam eder, ya da markette tohum satar ve babasından baskı yemeye devam eder.  Umarız Ander ile beraber kalır.

Ahh Nadia ahhh. E yani sen de!?!?!?! Aile Baskısından bitmiş bir halin var. Ailesine ne olursa olsun düşkün kalan Nadia zorlu bir hayat karşısında umarım bir şeyler yapar.

         Şimdi gelgelelim en çok merak ettiğimiz Nano ve Christian bu sezon oynuyor mu?
Christian ölmemişti ama diziden çıkmadı değil. Yönetmen bir sürpriz yapar Christian geri dönerse mükemmel olur.
Aşkı yarım kalmış, katil ilan edilmiş ve hayatı çuval sarmalı olan Nano nasıl yol izleyecek merak konusu. Valerio ukalalığı bir kenara bırakıp üvey kardeşi Lu ile arayı sanırım düzeltemez. Lu bu gidişle Guzman’ı kaybedecek ve ya sinsiliği ile geri kazanacak sanırım.

Gel Artık 13 Mart!!!!!!